Recitační soutěž

Dne 5. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Soutěže se zúčastnilo téměř šedesát recitátorů. Boj o vítězství proběhl podle věku ve čtyřech kategoriích.

Mezi prvňáčky obsadili první tři místa Veronika Dokulilová, Dominik Houška a Milan Bednář.

V první kategorii bojovali o prvenství druháci a třeťáci a z velkého počtu recitátorů si vybojovali první místo Kristýna Messina, druhé místo Maruška Růžičková a Zdeněk Soucha a o třetí místo se podělili Adam Šírek a Kryštof Jansa.

Ve druhé kategorii se utkali čtvrťáci a páťáci. První místo získal Tomáš Pěnkava, o další místa se podělili čtvrťáci – Vendula Pospíšková a Daniel Vala.

Ve třetí kategorii jsme drželi pěsti šesťákům a sedmákům. Bezkonkurenčně první místo si zasloužila Diana Stloukalová, která bude reprezentovat naši školu také v regionálním kole v Třebíči. Druhé místo si svým projevem získal Jakub Bernat a o třetí místo se podělila Eliška Roušová a Aneta Kryštofová.

Ve čtvrté kategorii se umístila na prvním místě Veronika Nováčková, ostatní místa nebyla obsazena.

Poděkování si zaslouží všichni recitátoři. Budeme se těšit na další společná setkání.

Recitační soutěž

Recitašní soutěž